joi, 28 martie, 2024

FOXHALL Husi-angajeaza personal. Vezi ce conditii trebuie sa indeplinesti

Publicat:

Cautam o persoana organizata, cu abilitati de comunicare si relationare cu altii, rezistenta la stres, calma, diplomata, cu initiativa si spirit tehnic.
– cunostinte in domeniu (sisteme de operare, hardware, networking, software, GSM)
– abilitati de comunicare
– experienta in vanzari(constituie un avantaj)
– permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)

RESPONSABILITATI

• Suport tehnic pentru sisteme de operare
• Depanarea problemelor aparute la utilizatori in utilizarea aplicatiilor
• Analiza diagnosticare, instalare, depanare si configurare hardware (calculatoare, periferice, laptop-uri, retele)
– instalare si configurare sisteme de operare si aplicatii diverse
– vanzare produse IT
Beneficiile job-ului:
– salariu motivant, corelat cu performanta
– oportunitati de instruire, dezvoltare si perfectionare profesionala continua
– oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista

Cv-urile se trimit pe adresa foxhallsistem@gmail.com sau le puteti incarca direct de pe www.foxhall.ro in sectiunea Cariere

Pe aceeași temă

Cele mai citite

spot_img