News Flash:

EURO 2016: Programul complet al turneului final

10 Iunie 2016
794 Vizualizari | 0 Comentarii
PROGRAM EURO 2016 - FAZA GRUPELOR



Vineri, 10 iunie
ora 22.00 (St-Denis): Franta - Romania – Grupa A



Sambata, 11 iunie
ora 16.00 (Lens): Albania - Elvetia - Grupa A
ora 19.00 (Bordeaux): Tara Galilor - Slovacia - Grupa B
ora 22.00 (Marseille): Anglia - Rusia - Grupa B



Duminica, 12 iunie
ora 16.00 (Paris): Turcia - Croatia - Grupa D
ora 19.00 (Nice): Polonia - Irlanda de Nord - Grupa C
ora 22.00 (Lille): Germania - Ucraina - Grupa C



Luni, 13 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Spania - Cehia - Grupa D
ora 19.00 (St-Denis): Irlanda - Suedia - Grupa E
ora 22.00 (Lyon): Belgia - Italia - Grupa E



Marti, 14 iunie
ora 19.00 (Bordeaux): Austria - Ungaria - Grupa F
ora 22.00 (St-Etienne): Portugalia - Islanda - Grupa F



Miercuri, 15 iunie
ora 16.00 (Lille): Rusia - Slovacia - Grupa B
ora 19.00 (Paris): Romania - Elvetia - Grupa A
ora 22.00 (Marseille): Franta -Albania - Grupa A



Joi, 16 iunie
ora 16.00 (Lens): Anglia - Tara Galilor - Grupa B
ora 19.00 (Lyon): Ucraina - Irlanda de Nord - Grupa C
ora 22.00 (St-Denis): Germania -Polonia - Grupa C



Vineri, 17 iunie
ora 16.00 (Toulouse): Italia - Suedia - Grupa E
ora 19.00 (St-Etienne): Cehia - Croatia - Grupa D
ora 22.00 (Nice): Spania - Turcia - Grupa D



Sambata, 18 iunie
ora 16.00 (Bordeaux): Belgia - Irlanda - Grupa E
ora 19.00 (Marseille): Islanda - Ungaria - Grupa F
ora 22.00 (Paris): Portugalia - Austria - Grupa F



Duminica, 19 iunie
ora 22.00 (Lille): Elvetia - Franta - Grupa A
ora 22.00 (Lyon): Romania - Albania - Grupa A



Luni, 20 iunie
ora 22.00 (St-Etienne): Slovacia - Anglia - Grupa B
ora 22.00 (Toulouse): Rusia - Tara Galilor - Grupa B



Marti, 21 iunie
ora 19.00 (Paris): Irlanda de Nord - Germania - Grupa C
ora 19.00 (Marseille): Ucraina - Polonia - Grupa C
ora 22.00 (Bordeaux): Croatia - Spania - Grupa D
ora 22.00 (Lens): Cehia - Turcia - Grupa D



Miercuri, 22 iunie
ora 19.00 (Lyon): Ungaria - Portugalia - Grupa F
ora 19.00 (St-Denis): Islanda - Austria - Grupa F
ora 22.00 (Nice): Suedia - Belgia - Grupa E
ora 22.00 (Lille): Italia - Irlanda - Grupa E



PROGRAM EURO 2016 - FAZE ELIMINATORII



OPTIMI DE FINALA



​Sambata, 25 iunie
ora 16.00 (St-Etienne): Locul 2 Grupa A - Locul 2 Grupa C -> Meci 1
ora 19.00 (Paris): Locul 1 Grupa B - Locul 3 A/C/D -> Meci 2
ora 22.00 (Lens): Locul 1 Grupa D - Locul 3 B/E/F -> Meci 3



Sambata, 26 iunie
ora 16.00 (Lyon): Locul 1 Grupa A - Locul 3 C/D/E -> Meci 4
ora 19.00 (Lille): Locul 1 Grupa C - Locul 3 A/B/F -> Meci 5
ora 22.00 (Toulouse): Locul 1 Grupa F - Locul 2  Grupa E -> Meci 6



Luni, 27 iunie



ora 19.00 (St-Denis): Locul 1Grupa E - Locul 2 Grupa D -> Meci 7
ora 22.00 (Nice): Locul 2 Grupa B - Locul 2 Grupa F -> Meci 8



SFERTURI DE FINALA



Joi, 30 iunie



ora 22.00 (Marseille): Castigatoare meci 1 - Castigatoare meci 3 -> Sfertul 1



Vineri, 1 iulie



ora 22.00 (Lille): Castigatoare meci 2 - Castigatoare meci 6 -> Sfertul 2



Sambata, 2 iulie



ora 22.00 (Bordeaux): Castigatoare meci 5 - Castigatoare meci 7 -> Sfertul 3



Duminica, 3 iulie



ora 22.00 (St-Denis): Castigatoare meci 4 - Castigatoare meci 8 -> Sfertul 4



SEMIFINALE



Miercuri, 6 iulie



ora 22.00 (Lyon): Castigatoare sfert 1 - Castigatoare sfert 2 -> Semifinala 1



Joi, 7 iulie



Ora 22.00 (Marseille): Castigatoare sfert 3 - Castigatoare sfert 4 -> Semifinala 2



FINALA



Duminica, 10 iulie



ora 22.00 (St-Denis): Castigatoare Semifinala 1 - Castigatoare Semifinala 2.
Distribuie:  
Incarc...

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2017 - BZV.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.0736 (s) | 25 queries | Mysql time :0.010904 (s)

loading...