News Flash:

FOXHALL Husi-angajeaza personal. Vezi ce conditii trebuie sa indeplinesti

26 August 2015
2888 Vizualizari | 2 Comentarii
Cautam o persoana organizata, cu abilitati de comunicare si relationare cu altii, rezistenta la stres, calma, diplomata, cu initiativa si spirit tehnic.
- cunostinte in domeniu (sisteme de operare, hardware, networking, software, GSM)
- abilitati de comunicare
- experienta in vanzari(constituie un avantaj)
- permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)

RESPONSABILITATI

• Suport tehnic pentru sisteme de operare
• Depanarea problemelor aparute la utilizatori in utilizarea aplicatiilor
• Analiza diagnosticare, instalare, depanare si configurare hardware (calculatoare, periferice, laptop-uri, retele)
- instalare si configurare sisteme de operare si aplicatii diverse
- vanzare produse IT
Beneficiile job-ului:
- salariu motivant, corelat cu performanta
- oportunitati de instruire, dezvoltare si perfectionare profesionala continua
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista

Cv-urile se trimit pe adresa foxhallsistem•gmail.com sau le puteti incarca direct de pe www.foxhall.ro in sectiunea Cariere

Din aceeasi categorie

Comentarii (2)

andrei  | #3202
is niste incepatori, am avut la curatat laptop-ul la ei si nu l-au curatat cum trebuie si am mai mers vreo 3 luni pana o trebuit sa imi cump altul
Adrian  | #3203
Cand ai un laptop vechi,de vreo 5-6 sau poate mai multi ani,nu te astepat sa mearga ca nou,si sa fie rezistenta ca nou,dupa un timp pe un HDD normal apar BADURI PSIHICE,care duc la incetinirea systemului,daca o sa iti schimbi hdd,cu unu nou o sa iti mearga bine,cat despre curatare,este si normal sa meraga o luna sau 3,se incarca cu temporale,care iar duc la incetinirea pc-ului
Adauga comentariu

Mica publicitate