• 30-01-2015 Zazanie in PSD Barlad. Declaratia socanta a unei foste membre TSD:” Solomon face pe “SAFU”-FOTO
• 29-01-2015 HALUCINANT Dialog intre procuror si Adriean Videanu: Aoleu! Mama mea...
• 29-01-2015 Adriean Videanu, RETINUT de DNA. A fost scos cu catuse la maini
• 29-01-2015 Nu primesti bon fiscal, poti REFUZA plata
• 29-01-2015 Kovesi, sefa DNA: "Peste 5.100 de dosare penale sunt in lucru"
• 29-01-2015 Ponta, "total de acord" cu OBSCENITATEA - Atentie, LIMBAJ LICENTIOS!
• 29-01-2015 AJUT-O pe huseanca STEFANIA. La 20 de ani sufera de leucemie acuta limfoblastica-FOTO
• 29-01-2015 Cursul BNR pentru astazi. Cum mai sta francul elevetian
• 29-01-2015 Blaga si Ponta implicati in dosarul MICROSOFT?
• 29-01-2015 Sase copii si mama lor, MORTI in casa

Mica Publicitate
Vezi Toate | Adauga
Newsletter
Video Divertisment
Video Monden
Muzica populara
Curs valutar
  • EUR : 4.4424 RON ( -0.0027 )down
  • USD : 3.9157 RON ( -0.0178 )down
Convertor valutar


 

Meteo
Temperatura : 6 ° C

Viteza vantului : 22.53 km/h, NNE
Soarele rasare la : 7:37 am
Soarele apune la : 5:06 pm
Umiditate :81 %
Vizibilitate : 9.99 km

Horoscop Loto

Extragere 15-07-2013

6/49

  • 22
  • 49
  • 18
  • 7
  • 47
  • 6

5/40

  • 32
  • 25
  • 23
  • 10
  • 3
  • 36

Noroc

5, 1, 5, 1, 2, 4, 6

Program TV

 

Acasa TV

  • 08:00
    Clona
    (braz., 2001, s. tv) Cu: Murilo Benicio, Giovanna Antonelli,...
  • 09:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 09:15
    Regina inimilor
    (sua, 2014, ser.) Cu: Paola Nunez, Eugenio Siller, Juan Soler,...
  • 10:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 10:30
    Puterea destinului
    (tur., 2006, s. dr.) Cu: Cemal Toktas, Mehmet Akif Alakurt, Cansu Dere,...
  • 12:00
    Ingeri pazitori
    (sua, 2012, ser.) Cu: Adriana Fonseca, Ximena Duque, Jose Luis Resendez,...
  • 13:30
    Teleshopping
    (promo)
  • 14:00
    Complicea
    (mex., 2014, ser.) Cu: Christian Bach, Sebastian Zurita, Manuel Landeta,...
  • 15:00
    Cununa de lacrimi
    (mex., 2012, s. dr.) Cu: Victoria Ruffo, Jose Maria Torre,...
  • 17:00
    Clona
    (braz., 2001, s. tv) Cu: Murilo Benicio, Giovanna Antonelli,...
  • 18:00
    Regina inimilor
    (sua, 2014, ser.) Cu: Paola Nunez, Eugenio Siller, Juan Soler,...
  • 19:00
    Puterea destinului
    (tur., 2006, s. dr.) Cu: Cemal Toktas, Mehmet Akif Alakurt, Cansu Dere,...
  • 20:30
    Ingeri pazitori
    (sua, 2012, ser.) Cu: Adriana Fonseca, Ximena Duque, Jose Luis Resendez,...
  • 22:00
    Complicea
    (mex., 2014, ser.) Cu: Christian Bach, Sebastian Zurita, Manuel Landeta,...
  • 00:00
    Clona
    (braz., 2001, s. tv) Cu: Murilo Benicio, Giovanna Antonelli,...
  • 01:00
    Iubire ca in filme
    (rom., 2006, s. tv) Cu: Vlad Radescu, Adela Popescu, Dan Bordeianu,...
  • 02:00
    Doamne de poveste
    (rep., col., a-n)
  • 03:00
    Acasa in bucatarie
    (emis. culinară)
  • 04:00
    Iubire ca in filme
    (rom., 2006, s. tv) Cu: Vlad Radescu, Adela Popescu, Dan Bordeianu,...
  • 05:00
    Doamne de poveste
    (rep., col., a-n)

Antena1

  • 06:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 08:00
    'Neatza cu Razvan si Dani
    (divertisment)
  • 10:50
    In gura presei
    (emis. info.)
  • 11:40
    Teleshopping
    (promo)
  • 12:00
    Mireasa pentru fiul meu
    (reality show) Sezonul 4
  • 13:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 14:00
    Mireasa pentru fiul meu
    (reality show) Sezonul 4
  • 16:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 19:00
    Observator
    (emis. info.)
  • 20:00
    Observator special
    (2012, emis. info.)
  • 20:30
    Piratii din Caraibe: La capatul lumii
    (sua, 2007, avent. f) Cu: Johnny Depp, Keira Knightley, Orlando Bloom,...
  • 02:00
    Printul Valiant
    (irl.-engl.-ger., 1997, avent. f) Cu: Stephen Moyer, Katherine Heigl,...
  • 03:15
    Observator special
    (2012, emis. info.)

Antena3

  • 06:00
    Stirile diminetii
    (emis. info.)
  • 10:00
    Previziunile zilei
    (2010, emis. info.)
  • 11:00
    Se intampla in Romania
    (2010, talk show)
  • 12:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 13:00
    Se intampla in Romania
    (2010, talk show)
  • 14:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 15:00
    Esential
    (2010, talk show)
  • 18:45
    La ordinea zilei
    Este cea mai interactiva editie de stiri pentru ca telespectatorii pot...
  • 20:30
    Subiectiv
    (2010, talk show)
  • 22:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 23:00
    In Premiera
    (2011, emis. info.) Redifuzare
  • 00:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 01:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 01:10
    La ordinea zilei
    Este cea mai interactiva editie de stiri pentru ca telespectatorii pot...
  • 02:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 02:10
    La ordinea zilei
    Este cea mai interactiva editie de stiri pentru ca telespectatorii pot...
  • 03:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 04:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 04:30
    Subiectiv
    (2010, talk show)
  • 05:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 05:10
    Subiectiv
    (2010, talk show)

Digi Animal World

  • 08:00
    David Attenborough, ghid in Africa
    (engl., 2013, s. doc., episodul 2) R.: Katrina Bartlam
  • 08:55
    Insula magarilor
    (2008, doc. nat.)
  • 09:50
    Un parc pentru fiecare anotimp
    (2009, doc. nat., episodul 19)
  • 10:15
    Un parc pentru fiecare anotimp
    (2009, doc. nat., episodul 20)
  • 10:45
    Printre bondari
  • 11:40
    Lemurienii din padurea de piatra
    (doc.)
  • 12:35
    Ciudata lume a lui David Attenborough
    (2014, s. tv, episodul 6)
  • 13:00
    Ciudata lume a lui David Attenborough
    (2014, s. tv, episodul 7)
  • 13:25
    Un an printre mamifere
    (s. doc., episodul 10)
  • 14:20
    Razboiul cu braconierii
    (engl., 2013, f. doc., episodul 2) Cu: Tom Hardy R.: Ewen Thompson
  • 15:10
    .
  • 16:20
    In pericol
    (2011, doc. nat., episodul 5)
  • 16:45
    Vesti din Africa
    (sud afr., 2009, s. doc., episodul 5)
  • 17:15
    Un parc pentru fiecare anotimp
    (2009, doc. nat., episodul 21)
  • 17:40
    Un parc pentru fiecare anotimp
    (2009, doc. nat., episodul 22)
  • 18:10
    Operatiunea Tigrul Siberian
    (sua-engl., 2013, s. doc., episodul 2) R.: Dick Sharman
  • 19:05
    Un an printre mamifere
    (s. doc., episodul 11)
  • 20:00
    Ostilitati in natura
    (2005, doc. nat.)
  • 20:55
    Animale in legitima aparare
    (2011, doc. nat.)
  • 21:50
    Ciudata lume a lui David Attenborough
    (2014, s. tv, episodul 8)
  • 22:15
    Ciudata lume a lui David Attenborough
    (2014, s. tv, episodul 9)
  • 22:45
    David Attenborough, ghid in Africa
    (engl., 2013, s. doc., episodul 3) R.: Katrina Bartlam
  • 00:35
    In pericol
    (2011, doc. nat., episodul 5)
  • 01:00
    Vesti din Africa
    (sud afr., 2009, s. doc., episodul 5)
  • 01:40
    Inchidere program.

Digi Film

  • 06:15
    Un schimb avantajos
    (sua, 1996, com. rom.) Cu: Juliette Binoche, William Hurt,...
  • 08:05
    Noi doi si Dupree
    (sua, 2006, com.) Cu: Matt Dillon, Kate Hudson, Owen Wilson, Seth Rogen,...
  • 09:55
    Traducatoarea
    (engl., 2005, thrill.) Cu: Nicole Kidman, Sean Penn, Catherine Keener,...
  • 12:05
    Politist meserias
    (engl., 2007, com.) Cu: Simon Pegg, Nick Frost, Jim Broadbent,...
  • 14:05
    E.T. Extraterestrul
    (sua, 1982, SF avent.) Cu: Dee Wallace-Stone, Henry Thomas,...
  • 16:00
    Regasirea
    (sua, 1999, f. dr.) Cu: Michelle Pfeiffer, Treat Williams,...
  • 17:50
    Omul cu masca de fier
    (engl.-sua, 1998, avent. f) Cu: Leonardo DiCaprio, John Malkovich,...
  • 20:00
    Barbati in negru 3
    (sua, 2012, acţ. com.) Cu: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin,...
  • 23:25
    Vineri 13
    (sua, 2009, horror) Cu: Jared Padalecki, Travis Van Winkle,...
  • 03:15
    Moarte instantanee
    (sua, 1995, thrill. acţ.) Cu: Jean-Claude Van Damme, Ross Malinger,...
  • 05:10
    Craciun cu Tucker
    (can., 2013, dr.) Cu: Gage Munroe, James Brolin, Josie Bissett,...

Digi Life

  • 06:00
    Aventuri culinare in Mexic
    (sua, s. doc.) Episodul 59 Cu: Rick Bayless, Lane Ann Bayless,...
  • 06:30
    Aventuri culinare in Mexic
    (sua, s. doc.) Episodul 60 Cu: Rick Bayless, Lane Ann Bayless,...
  • 07:00
    Pe poante: viata la limita
    (sua, 2012, s. reality show) Episodul 2 Cu: Paul Michael Bloodgood,...
  • 07:45
    Cea mai buna mancare din America
    (2012, emis. culinară) Episodul 7
  • 08:35
    Prajiturele fara zahar
    (emis. mag.) Episodul 8
  • 09:00
    Predicatorii iubirii
  • 09:55
    Jocul seductiei
  • 10:50
    Bunatati de primavara
    Episodul 3
  • 11:40
    Prajiturele fara zahar
    (emis. mag.) Episodul 8
  • 12:05
    Delicii culinare scandinave
    (nor., 2003, reality show) Episodul 10 R.: Andreas Lindergard
  • 12:35
    Delicii culinare scandinave
    (nor., 2003, reality show) Episodul 11 R.: Andreas Lindergard
  • 13:05
    Delicii culinare scandinave
    (nor., 2003, reality show) Episodul 12 R.: Andreas Lindergard
  • 13:35
    Rasfatatele Asiei
    Episodul 4
  • 14:05
    Fantasticele case de la malul marii
    (sua, spect.) Episodul 5
  • 14:50
    Cine e seful in casa?
    (engl., 2004, s. doc.) Episodul 3 R.: Sarah Mulvey, Jeremy Lee
  • 15:20
    Case braziliene
    (fra.) Episodul 9
  • 15:50
    Cea mai buna mancare din America
    (2012, emis. culinară) Episodul 8
  • 16:15
    Eu sau cainele?
    (engl., 2005, s. doc.) Episodul 2 R.: Dan Peirson
  • 17:05
    Eroii bucatariei britanice
    (engl., 2012, emis. culinară) Episodul 5 Cu: Jason Atherton, Mary Berry,...
  • 17:35
    Eroii bucatariei britanice
    (engl., 2012, emis. culinară) Episodul 6 Cu: Jason Atherton, Mary Berry,...
  • 18:05
    Rasfatatele Asiei
    Episodul 4
  • 18:35
    Aventuri culinare in Mexic
    (sua, s. doc.) Episodul 61 Cu: Rick Bayless, Lane Ann Bayless,...
  • 19:05
    Aventuri culinare in Mexic
    (sua, s. doc.) Episodul 62 Cu: Rick Bayless, Lane Ann Bayless,...
  • 20:00
    Robbie Williams - live in Tallin
    (2013, f.concert)
  • 21:55
    Bunatati de primavara
    Episodul 4
  • 22:45
    Pe poante: viata la limita
    (sua, 2012, s. reality show) Episodul 3 Cu: Paul Michael Bloodgood,...
  • 23:25
    Tehnica si arta
    Episodul 26
  • 23:35
    Inventiv si indemanatic
    (sua, 2006, gastro-reality) Episodul 89 R.: Thomas Strodel,...
  • 00:05
    Inventiv si indemanatic
    (sua, 2006, gastro-reality) Episodul 90 R.: Thomas Strodel,...
  • 00:35
    Delicii culinare scandinave
    (nor., 2003, reality show) Episodul 10 R.: Andreas Lindergard
  • 01:05
    Delicii culinare scandinave
    (nor., 2003, reality show) Episodul 11 R.: Andreas Lindergard
  • 01:35
    Delicii culinare scandinave
    (nor., 2003, reality show) Episodul 12 R.: Andreas Lindergard
  • 02:05
    Fantasticele case de la malul marii
    (sua, spect.) Episodul 5
  • 02:55
    Tehnica si arta
    Episodul 26
  • 03:05
    Cine e seful in casa?
    (engl., 2004, s. doc.) Episodul 3 R.: Sarah Mulvey, Jeremy Lee
  • 03:40
    Case braziliene
    (fra.) Episodul 9
  • 04:10
    Eu sau cainele?
    (engl., 2005, s. doc.) Episodul 2 R.: Dan Peirson
  • 05:00
    Eroii bucatariei britanice
    (engl., 2012, emis. culinară) Episodul 5 Cu: Jason Atherton, Mary Berry,...
  • 05:30
    Eroii bucatariei britanice
    (engl., 2012, emis. culinară) Episodul 6 Cu: Jason Atherton, Mary Berry,...

Digi Sport 1

  • 07:00
    Digi Sport Expres
  • 07:45
    Gimnastica de dimineata
  • 08:00
    Digi Sport Expres
  • 08:45
    Gimnastica de dimineata
  • 09:00
    Digi Sport Expres
  • 09:45
    Gimnastica de dimineata
  • 10:00
    Stirile Digi Sport
  • 10:15
    Digi Sport Special
  • 11:00
    Stirile Digi Sport
  • 11:15
    Digi Sport Special
  • 11:30
    La Liga World
  • 12:00
    Stirile Digi Sport
  • 12:15
    Fotbal Club
  • 13:00
    Stirile Digi Sport
  • 13:15
    Fotbal Club
  • 14:00
    Stirile Digi Sport
  • 14:15
    Fotbal: Athletic Bilbao - Malaga
    Cupa Spaniei
  • 15:00
    Stirile Digi Sport
  • 15:15
    Fotbal: Athletic Bilbao - Malaga
    Cupa Spaniei
  • 16:00
    Stirile Digi Sport
  • 16:30
    Avanpremiera Serie A
  • 17:00
    Avanpremiera La Liga
  • 17:30
    Stirile Digi Sport
  • 18:00
    Fotbal Club
  • 19:30
    Stirile Digi Sport
  • 20:00
    Digi Sport Special
  • 21:30
    Fotbal: PSG - Rennes
    Ligue 1
  • 23:30
    Stirile Digi Sport
  • 00:00
    Fotbal Club
  • 01:30
    Digi Sport Special
  • 03:00
    La Liga World
  • 03:30
    Avanpremiera Serie A
  • 04:00
    Avanpremiera La Liga
  • 04:30
    Avanpremiera Ligue 1
  • 05:00
    Fotbal: PSG - Rennes
    Ligue 1

Digi Sport 2

  • 06:00
    Rally Monza 2014
  • 07:00
    Baschet M.: Anadolu Efes Istanbul - Olympiacos Piraeus
    Euroliga TOP 16
  • 08:45
    Fotbal: Athletic Bilbao - Malaga
    Cupa Spaniei
  • 10:15
    Fotbal: Sevilla - Espanyol
    Cupa Spaniei
  • 12:00
    Fotbal: Getafe - Villarreal
    Cupa Spaniei
  • 13:45
    La Liga World
  • 14:15
    Rezumat Italia
  • 15:00
    Rezumat Franta
  • 16:00
    Rezumat Spania
  • 17:00
    Stirile Digi Sport
  • 17:30
    Avanpremiera Ligue 1
  • 18:00
    Baschet M.: U BT Cluj SCM - U Craiova
    Liga Nationala
  • 19:45
    Digisport Show
  • 20:00
    Baschet M.: CSM Oradea - CSU Sibiu
    Liga Nationala
  • 21:45
    Baschet M.: Panathinaikos Athens - Galatasaray Istanbul
    Euroliga TOP 16
  • 23:30
    Baschet M.: Unicaja Malaga - Fenerbahce Istanbul
    Euroliga TOP 16
  • 01:15
    Baschet M.: U BT Cluj SCM - U Craiova
    Liga Nationala
  • 03:00
    Baschet M.: CSM Oradea - CSU Sibiu
    Liga Nationala
  • 04:30
    Polo: Sportul - CSM Digi Oradea
    Superliga Nationala
  • 05:30
    Handbal F.: HC Leipzig - Vardar
    EHF Champions League

Digi Sport 3

  • 06:00
    Stirile Digi Sport
  • 07:00
    Rezumat Italia
  • 07:45
    Stirile Digi Sport
  • 08:00
    Digisport Show
  • 08:15
    La Liga World
  • 08:45
    Stirile Digi Sport
  • 09:00
    Digisport Show
  • 09:15
    Serie A Show
  • 09:45
    Stirile Digi Sport
  • 10:00
    Interviu Mircea Sandu
  • 11:00
    Digi Gool
  • 11:15
    Stirile Digi Sport
  • 12:00
    Interviuri Simona Halep si irina Begu
  • 12:15
    Stirile Digi Sport
  • 13:00
    Digi Gool
  • 13:15
    Stirile Digi Sport
  • 14:00
    Digi Gool
  • 14:15
    Stirile Digi Sport
  • 15:00
    Digi Gool
  • 15:15
    Digi Gool
  • 15:30
    Jurnal Virtual
  • 16:00
    Digi Gool
  • 16:15
    Digi Gool
  • 16:30
    Stirile Digi Sport
  • 17:00
    Polo: Dinamo - Steaua
    Superliga Nationala
  • 18:15
    Stirile Digi Sport
  • 18:30
    Polo: Sportul - CSM Digi Oradea
    Superliga Nationala
  • 19:45
    Digi Gool
  • 20:00
    Stirile Digi Sport
  • 20:30
    Handbal F.: HC Leipzig - Vardar
    EHF Champions League
  • 22:00
    Stirile Digi Sport
  • 22:15
    Avanpremiera Serie A
  • 22:45
    Stirile Digi Sport
  • 23:30
    Avanpremiera La Liga
  • 00:00
    Stirile Digi Sport
  • 01:00
    Stirile Digi Sport
  • 02:00
    Stirile Digi Sport
  • 03:00
    Stirile Digi Sport
  • 04:00
    Stirile Digi Sport
  • 05:00
    Stirile Digi Sport

Digi World

  • 06:00
    Noi am schimbat Pamantul
    (f. edu., episodul 2)
  • 06:55
    Bizant, povestea celor trei orase
    Episodul 1
  • 07:50
    Safari, o traditie de familie
  • 08:45
    Adevaratii Bonnie si Clyde
  • 09:40
    Ultimii eroi ai Zilei-Z
    Episodul 1
  • 10:35
    Cum functioneaza?
    Episodul 11
  • 11:05
    Cei 10 fantastici
    (2013, f. edu., episodul 5)
  • 11:35
    Arheologia, o istorie ascunsa
    Episodul 3
  • 12:35
    Arome
    (s. doc., sezonul 2, episodul 2) Capri,...
  • 13:30
    Iluzia libertatii
    (engl., 2011, s. doc., episodul 1) R.: Adam Curtis
  • 14:30
    Aventuri in jurul lumii
    Episodul 39
  • 15:00
    Aventuri in jurul lumii
    Episodul 40
  • 15:30
    China: triumf si indoiala
    (engl., 2012, s. doc., episodul 3) R.: Adrian Pennink
  • 16:20
    Top 60 animale periculoase
    (engl., 2009, s. doc., sezonul 2, episodul 7) Mozambique
  • 16:50
    Top 60 animale periculoase
    (engl., 2009, s. doc., sezonul 2, episodul 8) South Africa
  • 17:20
    Natura, societate pe actiuni
    (sua, 2008, s. doc., episodul 15)
  • 17:45
    Tarsierul
    (engl., s. doc., episodul 15)
  • 18:10
    Bizant, povestea celor trei orase
    Episodul 2
  • 19:05
    Arhitecti in prima linie
    Episodul 3
  • 19:30
    Stiintele viitorului
    (ger., s. doc., episodul 3)
  • 20:00
    Digipedia
  • 20:30
    Cand natura se infurie
    (2005, s. doc., episodul 3) R.: Cris Valentini
  • 21:20
    Planeta arborilor
    (fra., s. doc., episodul 22) R.: Dominique Rabussier, Thomas Roy-Laurent
  • 21:55
    Cei 10 fantastici
    (2013, f. edu., episodul 5)
  • 22:25
    Noi am schimbat Pamantul
    (f. edu., episodul 3)
  • 23:20
    Arome
    (s. doc., sezonul 2, episodul 2) Capri,...
  • 00:20
    Arheologia, o istorie ascunsa
    Episodul 3
  • 01:20
    Iluzia libertatii
    (engl., 2011, s. doc., episodul 1) R.: Adam Curtis
  • 02:15
    Aventuri in jurul lumii
    Episodul 39
  • 02:45
    Aventuri in jurul lumii
    Episodul 40
  • 03:15
    China: triumf si indoiala
    (engl., 2012, s. doc., episodul 3) R.: Adrian Pennink
  • 04:10
    Top 60 animale periculoase
    (engl., 2009, s. doc., sezonul 2, episodul 7) Mozambique
  • 04:40
    Top 60 animale periculoase
    (engl., 2009, s. doc., sezonul 2, episodul 8) South Africa
  • 05:10
    Natura, societate pe actiuni
    (sua, 2008, s. doc., episodul 15)
  • 05:35
    Tarsierul
    (engl., s. doc., episodul 15)

Digi24

  • 06:45
    SPORT
  • 07:00
    DIGIMATINAL
  • 08:00
    DIGIMATINAL
  • 09:00
    DIGIMATINAL
  • 10:00
    ROMANIA 24
  • 10:20
    ROMANIA 24
  • 10:40
    ROMANIA 24
  • 11:20
    ROMANIA 24
  • 11:40
    ROMANIA 24
  • 12:20
    ROMANIA 24
  • 12:40
    ROMANIA 24
  • 13:20
    ROMANIA 24
  • 13:40
    ROMANIA 24
  • 14:00
    ROMANIA 24
  • 14:20
    ROMANIA 24
  • 14:40
    ROMANIA 24
  • 15:20
    ROMANIA 24
  • 15:40
    ROMANIA 24
  • 16:20
    ROMANIA 24
  • 16:40
    ROMANIA 24
  • 17:20
    ROMANIA 24
  • 17:40
    ROMANIA 24
  • 18:15
    BUSINESS CLUB
  • 19:00
    STIRI
  • 19:20
    STIRI
  • 19:40
    STIRI
  • 20:00
    JURNAL DE SEARA
  • 21:00
    JURNAL DE SEARA
  • 22:00
    STIRI
  • 22:20
    STIRI
  • 22:40
    STIRI
  • 23:00
    24 INTR-O ORA
  • 00:00
    STIRI
  • 00:20
    STIRI
  • 00:45
    SPORT
  • 01:00
    STIRI
  • 01:20
    STIRI
  • 01:35
    STIRI
  • 02:00
    DIGIPEDIA
  • 03:00
    STIRI
  • 03:20
    SPORT
  • 03:30
    JURNAL PENTRU COPII
  • 04:00
    LA VOLAN
  • 04:30
    DIGICULT
  • 05:00
    SANATATEA IN BUCATE
  • 05:30
    PASAPORT DIPLOMATIC

Eurosport

  • 07:00
    Tenis Openul Australiei
    Melbourne:Feminin Dublu Finala
  • 08:45
    Tenis
    Openul Australiei: Masculin Semifinale
  • 10:00
    Tenis LIVE
    Openul Australiei: Masculin Semifinale
  • 10:15
    .
  • 10:30
    .
  • 13:30
    Tenis
    Openul Australiei Feminin Semifinale
  • 14:15
    .
  • 14:30
    Tenis
    Openul Australiei: Masculin Semifinale
  • 15:00
    .
  • 16:45
    .
  • 17:00
    Tenis
    Ghem, set si Mats - Openul Australiei 2015
  • 17:30
    Sarituri cu schiurile Cupa Mondiala
    Willingen, Germania: Masculin Ind.Calificari
  • 18:15
    Biatlon
    Universiada, Jocurile de Iarna - Mixed Relay
  • 18:45
    Sarituri cu schiurile Cupa Mondiala
    Willingen, Germania: Masculin Individual
  • 20:45
    Sporturi cu motor
    Masteranzii Academiei GT 2014
  • 21:00
    Tenis
    Openul Australiei: Masculin Semifinale
  • 22:45
    .
  • 23:00
    Tenis
    Openul Australiei: Feminin Semifinale
  • 23:15
    .
  • 00:30
    Tenis
    Ghem, set si Mats - Openul Australiei 2015
  • 00:45
    .
  • 01:00
    Tenis
    Openul Australiei: Feminin Dublu Finala
  • 02:00
    Tenis
    Ghem, set si Mats - Openul Australiei 2015
  • 02:30
    Omnisport
    TV Shop - TV Shop
  • 04:00
    Omnisport
    TV Shop - TV Shop

Eurosport 2

  • 06:00
    Tenis: Openul Australiei
    La Melbourne
  • 09:45
    Atletism: Concurs de sala
    (emis. sport) La Dusseldorf, in Germania
  • 10:00
    Atletism: Concurs de sala
    (emis. sport) La Dusseldorf, in Germania
  • 10:30
    Sporturi de iarna: Ski pass
    (emis. sport)
  • 10:45
    Schi fond: Universiada
    Feminin, 3x5 km. La Strbske Pleso, in Slovacia
  • 11:00
    Schi fond: Universiada
    Feminin, 3x5 km. La Strbske Pleso, in Slovacia
  • 12:00
    Biatlon: Universiada
    Mixt stafeta. La Osrblie, in Slovacia
  • 13:45
    Schi fond: Universiada
    Masculin stafeta 4x10 km finala. La Strbske Pleso, in Slovacia
  • 14:45
    Patinaj artistic: Campionatul European
    Perechi programul scurt. La Stockholm, in Suedia
  • 17:30
    Tenis: Openul Australiei
    La Melbourne
  • 19:45
    Fotbal: Campionatul Germaniei -...
    (emis. sport)
  • 20:45
    Fotbal: Campionatul Germaniei -...
    (emis. sport)
  • 21:15
    Fotbal: Wolfsburg (Germania) -...
    (emis. sport) Etapa a 18-a
  • 23:30
    Tenis: Openul Australiei
    La Melbourne
  • 00:30
    Sarituri cu schiurile: Cupa Mondiala
    (emis. sport) DT 145. La Willingen, in Germania
  • 02:00
    Tenis: Openul Australiei
    La Melbourne
  • 03:00
    Fotbal: Wolfsburg (Germania) -...
    (emis. sport) Etapa a 18-a
  • 04:00
    Patinaj artistic: Campionatul European
    Masculin programul liber. La Stockholm, in Suedia
  • 05:30
    Tenis: Openul Australiei
    La Melbourne

HBO

  • 06:00
    Austenland
    (engl.-sua, 2013, com.) Cu: Keri Russell, Jennifer Coolidge,...
  • 07:40
    Lucas, spaima furnicilor
    (sua, 2006, f. anim.) Cu: Zach Tyler, Julia Roberts, Nicolas Cage,...
  • 09:10
    Molly Maxwell
    (can., 2013, f. dr.) Cu: Lola Tash, Charlie Carrick, Krista Bridges,...
  • 10:45
    Baschetbalistele de varsta a doua
    (sua, 2013, com.) Cu: Brooke Shields, Daryl Hannah, Camryn Manheim,...
  • 12:25
    Oameni mari si fara minte 2
    (sua, 2013, com.) Cu: Adam Sandler, Salma Hayek, David Spade,...
  • 14:05
    Fata cu noua peruci
    (ger.-belg., 2013, f. dr.) Cu: Lisa Tomaschewsky, Karoline Teska,...
  • 18:00
    Filme si vedete
    (hol., 2008, emis. mag.)
  • 18:30
    Austenland
    (engl.-sua, 2013, com.) Cu: Keri Russell, Jennifer Coolidge,...
  • 20:10
    Trenul de noapte spre Lisabona
    (ger.-elv.-por., 2013, thr. romant.) Cu: Jeremy Irons, Jack Huston,...
  • 22:00
    Haita
    (pol., 2014, s. de acţ., episodul 5) Cu: Dagmara Bak, Leszek Lichota,...
  • 23:00
    Umbre
    (rom., 2015, s. dr., episodul 6) Cu: Serban Pavlu, Maria Obretin,...
  • 23:50
    Pe sub piele
    (engl.-sua-elv., 2013, S.F.) Cu: Scarlett Johansson, Paul Brannigan,...
  • 01:40
    Machete: ucigas meserias
    (sua, 2013, acţiune) Cu: Danny Trejo, Michelle Rodriguez,...
  • 03:25
    Captivi de Craciun
    (rom., 2010, srt.metr.) Cu: Constantin Cojocaru, Emilia Dobrin,...
  • 04:10
    Trenul de noapte spre Lisabona
    (ger.-elv.-por., 2013, thr. romant.) Cu: Jeremy Irons, Jack Huston,...

HBO Comedy

  • 11:00
    Familia Heck
    (sua, 2009, s. com., sezonul 5, episodul 22) Cu: Patricia Heaton,...
  • 11:20
    Episoade
    (sua-engl., 2011, s. com., sezonul 3, episodul 9) Cu: Matt LeBlanc,...
  • 11:45
    Terapie pe net
    (sua, 2011, s. com., sezonul 4, episodul 12) Cu: Lisa Kudrow,...
  • 12:20
    Pee-Wee: Iarna care mi-a schimbat...
    (can., 2012, com. de fam.) Cu: Antoine-Olivier Pilon, Remi Goulet,...
  • 14:20
    Viata secreta a lui Walter Mitty
    (sua, 2013, com.) Cu: Ben Stiller, Sean Penn, Kristen Wiig,...
  • 16:10
    Episoade
    (sua-engl., 2011, s. com., sezonul 3, episodul 9) Cu: Matt LeBlanc,...
  • 16:40
    Pee-Wee: Iarna care mi-a schimbat...
    (can., 2012, com. de fam.) Cu: Antoine-Olivier Pilon, Remi Goulet,...
  • 18:40
    Viata secreta a lui Walter Mitty
    (sua, 2013, com.) Cu: Ben Stiller, Sean Penn, Kristen Wiig,...
  • 20:35
    Familia Heck
    (sua, 2009, s. com., sezonul 5, episodul 22) Cu: Patricia Heaton,...
  • 21:30
    Sub acelasi acoperis
    (sua, 2015, s. com., episodul 3) Cu: Mark Duplass, Melanie Lynskey,...
  • 22:00
    Recrutii
    (sua, 1981, com.) Cu: Bill Murray, Sean Young, Harold Ramis,...
  • 23:45
    Extaz
    (sua, 2013, com.) Cu: Anna Kendrick, John Francis Daley, Rob Corddry,...
  • 01:10
    Mike Tyson: Partea mea de adevar
    (sua, 2013, com.) R.: Spike Lee
  • 02:35
    Dom Hemingway
    (sua, 2013, com.) Cu: Jude Law, Richard E. Grant, Demian Bichir,...
  • 04:05
    Recrutii
    (sua, 1981, com.) Cu: Bill Murray, Sean Young, Harold Ramis,...
  • 05:50
    Sub acelasi acoperis
    (sua, 2015, s. com., episodul 3) Cu: Mark Duplass, Melanie Lynskey,...

Hallmark

  • 06:00
    Haven
    (can., 2010, s. poliţist, sezonul 3, episodul 9) Cu: Emily Rose,...
  • 07:00
    Cu sange rece
    (sua, 2003, s. poliţist, sezonul 3, episodul 19) Cu: Kathryn Morris,...
  • 08:00
    Surori si rivale
    (sua, 2011, thrill.) Cu: Charisma Carpenter, Christa B. Allen,...
  • 11:00
    In mintea criminalului
    (sua, 2008, s. poliţist, sezonul 3, episodul 7) Cu: Simon Baker,...
  • 12:00
    Neveste disperate
    (sua, 2004, s. com., sezonul 3, episodul 15) Cu: Teri Hatcher,...
  • 13:00
    Cu sange rece
    (sua, 2003, s. poliţist, sezonul 3, episodul 20) Cu: Kathryn Morris,...
  • 14:00
    Formula iubirii
    (sua, 2011, com.) Cu: Miranda Kent, Reid Scott, Kathleen Robertson,...
  • 16:00
    Ofiteri incepatori
    (can., 2010, s. poliţist, sezonul 5, episodul 7) Cu: Missy Peregrym,...
  • 18:00
    In mintea criminalului
    (sua, 2008, s. poliţist, sezonul 3, episodul 8) Cu: Simon Baker,...
  • 19:00
    Neveste disperate
    (sua, 2004, s. com., sezonul 3, episodul 16) Cu: Teri Hatcher,...
  • 20:00
    Ofiteri incepatori
    (can., 2010, s. poliţist, sezonul 5, episodul 8) Cu: Missy Peregrym,...
  • 21:00
    Jurnalul unei adolescente
    (sua, 2004, com.) Cu: Lindsay Lohan, Megan Fox, Glenne Headly,...
  • 23:00
    Harry vrea sa se insoare
    (sua, 2011, com. rom.) Cu: Rahul Rai, Stefanie Estes,...
  • 01:00
    Jurnalele vampirilor
    (sua, 2009, s. avent., sezonul 1, episodul 18) Cu: Nina Dobrev,...
  • 02:00
    Neveste disperate
    (sua, 2004, s. com., sezonul 3, episodul 16) Cu: Teri Hatcher,...
  • 03:30
    Haven
    (can., 2010, s. poliţist, sezonul 3, episodul 9) Cu: Emily Rose,...
  • 04:15
    Formula iubirii
    (sua, 2011, com.) Cu: Miranda Kent, Reid Scott, Kathleen Robertson,...

National Geographic Wild

  • 07:00
    72 de animale periculoase in Australia
    ( aus., 2014, s. doc.) Moarte subita
  • 08:00
    Niste brute
    (doc.)
  • 09:00
    Si cei buni gresesc
    (f. doc.) Jocul vanatorii
  • 10:00
    Fight Club
    (s. doc.) Canguri, tigri si caracatite
  • 11:00
    72 de animale periculoase in Australia
    ( aus., 2014, s. doc.) Rosu in fata ochilor
  • 12:00
    72 de animale periculoase in Australia
    ( aus., 2014, s. doc.) La panda in iarba
  • 14:00
    Si cei buni gresesc
    (f. doc.) Jocul vanatorii
  • 15:00
    Fight Club
    (s. doc.) Canguri, tigri si caracatite
  • 16:00
    Fight Club
    (s. doc.) Glutoni, viespi gigantice, koala
  • 17:00
    Fight Club
    (s. doc.) De la egal la egal
  • 18:00
    Cei mai rai
    (s. doc.) Alte sapte pacate
  • 19:00
    Viteza fatala
    (s. doc.) In savana
  • 20:00
    Atentie: Pradatori!
    (s. doc.) Un mistret furios
  • 22:00
    Viteza fatala
    (s. doc.) In savana
  • 23:00
    Atentie: Pradatori!
    (s. doc.) Un mistret furios
  • 00:00
    Cei mai rai
    (s. doc.) Alte sapte pacate
  • 02:00
    Viteza fatala
    (s. doc.) In savana
  • 03:00
    Atentie: Pradatori!
    (s. doc.) Un mistret furios
  • 04:00
    Fight Club
    (s. doc.) De la egal la egal
  • 05:00
    Afganistan: Leopardul zapezii
    (f. doc.)

National TV

  • 06:00
    Dragoste dulce-amara
    (ind., 2009, f. dr., episodul 162) Cu: Hina Khan, Karan Mehra,...
  • 07:00
    Voua
    (divertisment)
  • 07:15
    Albumul National
    (musical)
  • 09:15
    Baronii
    (2006, s. com.) Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu, Marilena Chelaru,...
  • 10:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 11:00
    Infruntarea dinastiilor
    (cor., 2014, s. ist., episodul 26) Cu: Jo Jae Hyun, Yoo Dong Geun,...
  • 12:15
    Baronii
    (2006, s. com.) Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu, Marilena Chelaru,...
  • 12:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:00
    Stiri
    (emis. info.)
  • 13:15
    Teleshopping
    (promo)
  • 13:30
    Dragoste dulce-amara
    (ind., 2009, f. dr., episodul 163) Cu: Hina Khan, Karan Mehra,...
  • 14:45
    Teleshopping
    (promo)
  • 15:00
    Mica mireasa
    (ind., 2008, s. rom., episodul 542) Cu: Avika Gor, Pratyusha Banerjee,...
  • 16:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 16:15
    Dragoste dulce-amara
    (ind., 2009, f. dr., episodul 753) Cu: Hina Khan, Karan Mehra,...
  • 17:30
    Specialisti in sanatate
    (2013, emis. info.) cu Ana Savu
  • 18:00
    Baronii
    (2006, s. com.) Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu, Marilena Chelaru,...
  • 18:30
    Stiri National TV
    (emis. info.)
  • 19:15
    Mica mireasa
    (ind., 2008, s. rom., episodul 543) Cu: Avika Gor, Pratyusha Banerjee,...
  • 21:15
    Capitan in slujba regelui
    (spa., 2015, s. avent., episodul 2) Cu: Natasha Yarovenko,...
  • 22:15
    Fosta mea iubire
    (2011, reality show)
  • 00:00
    Dragoste dulce-amara
    (ind., 2009, f. dr., episodul 753) Cu: Hina Khan, Karan Mehra,...
  • 01:00
    Copii contra parinti
    (2009, reality show)
  • 02:30
    Baronii
    (2006, s. com.) Cu: Cristi Cretu, Adrian Patrascu, Marilena Chelaru,...
  • 03:15
    Consilier de urgenta
    (reality show)
  • 04:45
    Sare si Piper
    (divertisment)

PRO TV

  • 07:00
    Stirile Pro TV
    (emis. info.) *Ce se intampla, doctore?
  • 10:00
    La Maruta
    (divertisment)
  • 11:30
    Trandafirul negru
    (tur., 2013, s. dr., episodul 94) Cu: Mesut Akusta, Hilal Altinbilek,...
  • 12:30
    Dadaca
    (sua, 1993, s. com., sezonul 6, episodul 15) Cu: Fran Drescher,...
  • 13:00
    Stirile Pro TV
    In mijlocul zilei si din mijlocul evenimentelor, reporterii transmit...
  • 14:00
    Trandafirul negru
    (tur., 2013, s. dr., episodul 95) Cu: Mesut Akusta, Hilal Altinbilek,...
  • 15:00
    Puterea destinului
    (tur., 2006, s. dr.) *Vremea Cu: Cemal Toktas, Mehmet Akif Alakurt,...
  • 17:00
    Stirile Pro TV
    Monica Dascalu, prezentatoarea Stirilor de la ora 17:00 intra in...
  • 17:30
    La Maruta
    (divertisment)
  • 19:00
    Stirile Pro TV
    *Sport; *Vremea
  • 20:30
    Echipa de soc
    (sua, 2010, acţiune) Cu: Liam Neeson, Bradley Cooper,...
  • 22:30
    Ucigasi de schimb
    (sua, 1998, acţiune) Cu: Yun-Fat Chow, Jurgen Prochnow, Mira Sorvino,...
  • 00:15
    Echipa de soc
    (sua, 2010, acţiune) Cu: Liam Neeson, Bradley Cooper,...
  • 02:15
    Ucigasi de schimb
    (sua, 1998, acţiune) Cu: Yun-Fat Chow, Jurgen Prochnow, Mira Sorvino,...
  • 04:00
    Dupa 20 de ani
    (talk show)
  • 05:00
    Ce se intampla, doctore?
    (mag. life-style)
  • 05:30
    Dadaca
    (sua, 1993, s. com., sezonul 6, episodul 15) Cu: Fran Drescher,...

REALITATEA TV

  • 06:00
    Dimineata de stiri la Realitatea TV
  • 07:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 07:00
  • 08:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 08:00; Vremea 360
  • 09:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 09:00; Vremea 360
  • 10:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 10:00; Vremea 360
  • 11:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 11:00
  • 12:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 12:00
  • 14:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 14:00
  • 18:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 18:00
  • 18:30
    Academia de evaziune
    Cu: Edward Pastia
  • 20:00
    Prime Time News
    (2011, emis. info.)
  • 21:00
    Romania in obiectiv
  • 23:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 23:00
  • 00:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 00:00
  • 01:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 01:00
  • 01:15
    Jocuri de Putere
    (2013, talk show)
  • 02:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 02:00
  • 02:15
    Romania in obiectiv
  • 03:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 03:00
  • 04:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 04:00
  • 04:15
    Academia de evaziune
    Cu: Edward Pastia
  • 05:00
    Realitatea de la fix
    (emis. info.) ora 05:00
  • 05:15
    Academia de evaziune
    Cu: Edward Pastia

Sport.ro

  • 07:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 08:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 09:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 10:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 12:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 12:10
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 13:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 13:10
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 14:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 14:10
    Regii KO-ului
    Episodul 12/60; Exploziv
  • 15:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 16:00
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 17:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 17:10
    Ora exacta in sport
    (emis. sport)
  • 18:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 20:00
    Spargatorii de ras
    (sua, 2008, em. conc. extr.) Episodul 12/17, sezonul 2 Cu: John Henson,...
  • 21:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)
  • 01:00
    Wrestling SMACK
    Episodul 437; Showtime
  • 02:00
    Stiri Sport.ro
    (emis. sport)

TV1000

  • 07:00
    Povestea lui Babe Ruth
    (sua, 1992, com.) Cu: John Goodman, Kelly McGillis, Bruce Boxleitner,...
  • 09:00
    Lacrimi de fata
    (sua, 1990, com. muz.) Cu: Johnny Depp, Amy Locane, Susan Tyrrell,...
  • 11:00
    Carrington
    (engl., 1995, dr. romantic.) Cu: Emma Thompson, Jonathan Pryce,...
  • 13:10
    Cu sarcasm despre viata mea
    (sua, 2010, f. dr.) Cu: Timothy Hutton, Mira Sorvino, Dana Delany,...
  • 14:50
    Ramasitele zilei
    (engl.-sua, 1993, f. dr.) Cu: Anthony Hopkins, Emma Thompson, James Fox,...
  • 17:00
    Hulk uriasul
    (sua, 2003, SF acţ.) Cu: Eric Bana, Jennifer Connelly, Nick Nolte,...
  • 21:00
    Soldatul Universal: Un nou inceput
    (sua, 2009, acţiune) Cu: Jean-Claude Van Damme, Garry Cooper,...
  • 23:00
    Frankenstein
    (engl.-jap.-sua, 1994, horror) Cu: Robert De Niro, Kenneth Branagh,...
  • 01:00
    Andromeda 121
    Erotic
  • 02:30
    Nume de cod: Mata-Hari 1
    Erotic
  • 05:00
    Frankenstein
    (engl.-jap.-sua, 1994, horror) Cu: Robert De Niro, Kenneth Branagh,...

TVR 2

  • 06:00
    Ora de stiri
    (emis. info.) *Stiri; *Sport; *Meteo
  • 07:00
    Teleshopping
    (promo)
  • 07:45
    Cartea cea de toate zilele
    (emis. mag.)
  • 07:50
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info., episodul 50) Plecarea lui George Enescu, 1946
  • 08:00
    Parteneri de week-end
    (talk show)
  • 08:30
    Natura si sanatate
    (emis. mag.) Redifuzare
  • 09:00
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999, s. doc.) Trubadurul din Azerbaidjan R.: Barbara Puskas,...
  • 10:00
    Ieri - Azi - Maine
    (emis. mag.)
  • 10:50
    Cartea cea de toate zilele
    (emis. mag.)
  • 11:10
    Arte, carte si capricii
    (program cult.)
  • 12:00
    Memorial '90
    (doc.)
  • 13:00
    Interviurile Festivalului George...
    (program cult.) Soprana Petra Lang; Redifuzare
  • 13:50
    Cartea cea de toate zilele
    (emis. mag.)
  • 14:00
    Jurnal de front
    (2014, talk show)
  • 14:30
    Cultura minoritatilor
    (doc.) Maghiara de pe doi; Probleme existentiale - Kocsis Erika si...
  • 15:00
    Telejurnal
    (emis. info.) *Sport; *Meteo; Translator mimico-gestual Laura Ioana
  • 16:00
    Ieri - Azi - Maine
    (emis. mag.)
  • 16:50
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info.)
  • 17:00
    Hoata
    (it., 2010, s. com., episodul 5) Cu: Micol Azzurro, Johannes Brandrup,...
  • 18:00
    Telejurnal
    (emis. info.) *Stiri; *Sport; *Meteo
  • 19:00
    Documentar 360? - GEO
    (ger., 1999, s. doc.) Laponia - Marele ambuteiaj R.: Barbara Puskas,...
  • 20:00
    Jindabyne
    ( aus., 2006, f. dr.) Cu: Gabriel Byrne, Laura Linney,...
  • 22:00
    Ora de stiri
    (emis. info.) *Stiri; *Sport; *Meteo
  • 23:10
    11:14
    (sua-can., 2003, thrill.) Cu: Henry Thomas, Rachael Leigh Cook,...
  • 00:40
    Povesti arzatoare
    (sua, 2010, tragicomedie) Cu: Jamie Chung, Zoe Saldana, Rosamund Pike,...
  • 02:35
    Interviurile Festivalului George...
    (program cult.)
  • 03:25
    5 minute de istorie
    (2013, emis. info.)
  • 03:30
    Omul cu chitara
    (progr.muz.)
  • 04:20
    Telejurnal
    (emis. info.) *Sport; *Meteo
  • 05:10
    Ieri - Azi - Maine
    (emis. mag.)

Viasat Explorer

  • 06:00
    Academia GT
    (engl., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 1)
  • 06:25
    Academia GT
    (engl., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 07:00
    Last Car Standing
    (s. reality show, sezonul 1, episodul 4)
  • 08:00
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 10)
  • 08:25
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 11)
  • 09:45
    Mega Mutari
    (engl., 2006, s. doc., sezonul 3, episodul 6)
  • 10:30
    Last Car Standing
    (s. reality show, sezonul 1, episodul 5)
  • 11:20
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 12)
  • 11:40
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 13)
  • 12:10
    Mega Mutari
    (engl., 2006, s. doc., sezonul 3, episodul 1)
  • 13:55
    Academia GT
    (engl., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 1)
  • 14:20
    Academia GT
    (engl., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 2)
  • 14:50
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 1)
  • 15:20
    Mega Mutari
    (engl., 2006, s. doc., sezonul 3, episodul 2)
  • 16:15
    Cum functioneaza?
    (engl., s. doc., sezonul 2, episodul 4) R.: Chris Salt, Ishbel Hall,...
  • 16:40
    Dezasamblare
    (sua, 2008, reality show, sezonul 1, episodul 6)
  • 17:05
    Academia GT
    (engl., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 3)
  • 17:30
    Academia GT
    (engl., 2014, s. doc., sezonul 2, episodul 4)
  • 17:55
    Mega Mutari
    (engl., 2006, s. doc., sezonul 3, episodul 3)
  • 19:35
    Vanzari de zile mari
    (can., 2013, s. doc., sezonul 1, episodul 2)
  • 20:05
    Cum functioneaza?
    (engl., s. doc., sezonul 2, episodul 5) R.: Chris Salt, Ishbel Hall,...
  • 20:40
    Dezasamblare
    (sua, 2008, reality show, sezonul 1, episodul 7)
  • 21:05
    Laboratorul uman al lui James May
    (engl., 2010, s. doc., sezonul 2, episodul 2) R.: Tom Whitter
  • 22:00
    Super tunelul Londrei
    (engl., 2014, mini.s. doc., sezonul 1, episodul 3) Cu: Julian Barratt,...
  • 23:10
    Megastructuri
    (sua, 2004, s. doc., episodul 2) R.: Chuck O'Farrell
  • 00:15
    Cel mai periculos razboinic
    (sua, s. doc., sezonul 1, episodul 9)
  • 01:00
    Inchiderea programului

Zone Reality

  • 06:10
    In inima metropolei
    (f. doc.) Sezonul 16, episodul 28
  • 07:00
    Recuperatorii din San Fernando Valley
    (f. doc.) Sezonul 3, episodul 18
  • 07:30
    Recuperatorii din San Fernando Valley
    (f. doc.) Sezonul 3, episodul 19
  • 08:00
    Lumea dura a amanetului
    (emis. mag.) Episodul 9
  • 08:30
    Lumea dura a amanetului
    (emis. mag.) Episodul 10
  • 09:00
    Vitezomanii
    (f. doc.) Episodul 6
  • 09:30
    Vitezomanii
    (f. doc.) Episodul 7
  • 10:00
    Cea mai numeroasa familie
    Episodul 6
  • 11:00
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show) Sezonul 6, episodul 247 R.: Jerry Kupcinet,...
  • 11:30
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show) Sezonul 6, episodul 248 R.: Jerry Kupcinet,...
  • 12:00
    Cea mai numeroasa familie
    Episodul 5
  • 13:00
    Primele 42 de zile
    Sezonul 1, episodul 1009
  • 13:30
    Primele 42 de zile
    Sezonul 1, episodul 1010
  • 14:00
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show) Episodul 18 R.: Kenneth M. Smith Jr.,...
  • 15:00
    Agentii vamali
    ( aus., 2004, s. doc.) Sezonul 6, episodul 19
  • 15:30
    Agentii vamali
    ( aus., 2004, s. doc.) Sezonul 6, episodul 20
  • 16:00
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show) Sezonul 6, episodul 247 R.: Jerry Kupcinet,...
  • 16:30
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show) Sezonul 6, episodul 248 R.: Jerry Kupcinet,...
  • 17:00
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show) Episodul 19 R.: Kenneth M. Smith Jr.,...
  • 18:00
    Fara speranta?
  • 18:30
    Fara speranta?
  • 19:00
    Primele 42 de zile
    Sezonul 1, episodul 1009
  • 19:30
    Primele 42 de zile
    Sezonul 1, episodul 1010
  • 20:00
    Cea mai numeroasa familie
    Episodul 5
  • 21:00
    Agentii vamali
    ( aus., 2004, s. doc.) Sezonul 6, episodul 19
  • 21:30
    Agentii vamali
    ( aus., 2004, s. doc.) Sezonul 6, episodul 20
  • 22:00
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show) Sezonul 9,...
  • 23:00
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show) Episodul 3 R.: Kenneth M. Smith Jr.,...
  • 00:00
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show) Episodul 4 R.: Kenneth M. Smith Jr.,...
  • 01:00
    ADN: Vinovat sau nevinovat
    (sua, 2003, mini.s. doc.) Sezonul 1, episodul 2 R.: Kevin Dill
  • 02:00
    Infidelitati
    (sua, 2000, reality show) Sezonul 9,...
  • 02:50
    Psihologi criminalisti
  • 03:40
    Sotii de detinuti
  • 04:30
    Detectivi in halate albe
    (sua, 1996, s. doc.) R.: Mike Werteen, Richard Monahan
  • 04:55
    Detectivi in halate albe
    (sua, 1996, s. doc.) R.: Mike Werteen, Richard Monahan
  • 05:20
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show) Sezonul 6, episodul 85 R.: Jerry Kupcinet,...
  • 05:45
    Judecatoarea Judy
    (sua, 1996, s. reality show) Sezonul 6, episodul 86 R.: Jerry Kupcinet,...
Sursa: RCS-RDS (30/01/2015 04:17:41)