vineri, 29 martie, 2024

Angajari BMAN Husi

Publicat:

Bman.ro companie specializata in producerea si comercializarea obiectelor vestimentare barbatesti atat in mediul online (www.bman.ro) cat si fizic in showroomul situat in Husi, judet Vaslui, recruteaza personal pentru 2 posturi disponibile: Director Operational si Consilier Vestimentar pentru showroom Husi.

DIRECTOR OPERATIONAL

Directorul operational coordoneaza activitatea organizatiei impreuna cu managementul grupului. Este responsabil cu activitatea zilnica, planificarea resurselor si urmarirea realizarii obiectivelor.

Raporteaza Directorului General.

Responsabilitati:
– Planificarea si coordonarea activitatii, stabilirea prioritatilor si a strategiei de dezvoltare
– Urmarirea si analizarea rezultatelor, alinierea acestora la schimbarile mediului economic
– Stabilirea unor relatii bune cu clientii si furnizorii, urmarirea contractelor
– Monitorizarea bugetelor
– Centralizarea, analizarea si raportarea rezultatelor
– Optimizarea proceselor si stabilirea criteriilor de performanta, supervizarea indeplinirii responsabilitatilor
– Prospectarea pietei si gasirea de noi oportunitati, eficientizarea vanzarilor

Cerinte:

– Experienta relevanta pe o pozitie manageriala (constituie avantaj experienta FMCG)
– Buna cunoastere a mediului de afaceri.
– Bune abilitati de negociator – mediator
– Tact, creativitate si flexibilitate.
– Perseverenta in atingerea obiectivelor, gandire strategica, dinamism.
– Experienta in coordonarea echipelor.
– Excelente abilitati de comunicare.
– Limba engleza – nivel avansat.
– Bune abilitati de lucru cu computerul

CONSILIER VESTIMENTAR

Functia de consilier vestimentar reprezinta prima treapta ierarhica in cadrul companiei noastre si presupune lucrul pe fiecare zona din magazin, munca in echipa si de asemenea contactul permanent cu clientii.

Ca si angajat al firmei noastre vei avea la dispozitie training-ul si resursele necesare pentru a te dezvolta in cadrul unei companii dinamice. Iti oferim inca de la inceput un pachet salarial motivant, timp de lucru flexibil si alte beneficii in cadrul companiei.

Obiective:
– Vanzare produse imbracaminte;
– Asistare si consiliere clienti in vederea realizarii unei tinute complete;

Sarcinile tale:
• sa indeplinesti corect sarcinile specifice din fisa postului;
• sa aranjezi produsele in magazin pe manechine ;
• sa cunosti si sa promovezi produsele din magazin;
• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;
• sa contribui la asigurarea unei imagini placute a magazinului;
• sa oferi suport colegilor, atunci cand este necesar;
• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

CV-urile se trimit pe adresa de email: jobs@bman.ro

Pe aceeași temă

Cele mai citite

spot_img